příspěvková organizace
Hledat

KONTAKT

Sociální služby
Lipník na Bečvou
Souhradní 1393,
751 31 Lipník nad Bečvou
tel: 581 773 783
     580 582 860
email: reditel@socialnisluzby.com
socialni@socialnisluzby.com
ekonom@socialnisluzby.com
stacionar@socialnisluzby.com
www.socialnisluzby.com

Jsme člen APSS

Jsme členem ČAPS

Podpořili nás:

 

 

TOPlist

 

Aktuality

 

 

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU, BLIŽŠÍ INFORMACE VIZ ODKAZ - NABÍDKA PRÁCE.

 

 

 

S OHLEDEM NA NEPŘÍZNIVÝ VÝVOJ ŠÍŘENÍ ONEMOCNĚNÍ ZPŮSOBENÉ KORONAVIREM RUŠÍME VŠECHNY SETKÁNÍ A AKCE PLÁNOVANÉ OD  ZÁŘÍ 2020 DO ODVOLÁNÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

V LIPNÍKU NAD BEČVOU 11.09.2020

 

 

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVY NÁJEMNÍKŮ DOMŮ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU V SOUVISLOSTI S NÁKAZOU KORONAVIREM

 

 

Z DŮVODU TOHO, ŽE UZAVÍRÁNÍ DOMŮ S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU NELZE, SE OBRACÍME NA VEŠKERÉ NÁVŠTĚVY NAŠICH NÁJEMNÍKŮ. OPROTI DOMŮM PRO SENIORY, KDE JE ZAJIŠTĚNA VEŠKERÁ PÉČE,

NAŠI NÁJEMNÍCI JSOU V JINÉ POZICI. MNOZÍ JSOU ZÁVISLÍ NA POMOCI JINÉ OSOBY Z ŘAD RODINY NEBO POSKYTOVATELŮ TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB. PROSÍME VEŠKERÉ NÁVŠTĚVY NÁJEMNÍKŮ O

ZODPOVĚDNOST A V PŘÍPADĚ PODEZŘENÍ NA NÁKAZU KORONAVIREM, ABY NÁVŠTĚVU VYNECHALI. VYSTAVUJETE VAŠE PŘÍBUZNÉ ZBYTEČNÉMU RIZIKU.

 

V LIPNÍKU NAD BEČVOU 11.09.2020

 

 

 

 

INFORMACE PRO NÁJEMNÍKY DPS 
A UŽIVATELE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

COVID-19 v Lipníku nad Bečvou

Na území města Lipník nad Bečvou byl v těchto dnech v Základní a Mateřské škole Loučka potvrzen pozitivní výskyt nemoci COVID-19 (koronavir) u dětí navštěvující tuto školu. Krajská hygienická stanice nestanovila městu žádná opatření a nesděluje městu počty nakažených osob vyskytujících se na jeho území. S ohledem na tuto informaci vedení organizace žádá všechny seniory a jejich návštěvy o zvážení osobních kontaktů z důvodu možného přenosu nákazy. Nadále doporučujeme používání roušek, řádnou dezinfekci rukou.

 

V Lipníku nad Bečvou 25.06.2020   

 

Vedení organizace Sociální služby Lipník nad Bečvou, p.o.

 

 

INFORMACE OBČANŮM K TÉMATU KORONAVIRU COVID-19

 

 

 

 

 

P O Z O R ! ! !

Od 01.07.2019 změna v sazebníku pečovatelské služby. Uživatelé pečovatelské služby budou o změnách osobně informováni vedoucí pečovatelské služby.

Více informací v záložce "Pečovatelská služba".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V pátek 21.04.2017 byla vybrána celková částka na splnění přání. Všem dárcům děkujeme!!!!

 

Od 15.04.2017 do 30.06.2017 probíhá veřejná sbírka projektu „Plníme přání seniorům“ pro rok 2017, do kterého bylo vybráno 31 finálových přání - mezi nimi i přání Klubu Pohoda.  

NAŠE PŘÁNÍ

Umění s papírem

Klub Pohoda, Lipník nad Bečvou. Když je chuť, práce jde od ruky v každém věku, to dobře vědí v klubu Pohoda v Lipníku nad Bečvou. Jejich rukodělné výrobky z papíru jsou častým předmětem výstav seniorů po celém okolí. Aby mohli své řemeslo posunout ještě dál, ocenili by lisovací a vyřezávací strojek Big Shot na scrapbooking a práci s papírem.

Děkujeme za Váš finanční příspěvek.

Ve sbírce má kdokoliv možnost přispět libovolnou finanční částku na přání, které si vybere na webových stránkách www.plnime-prani-seniorum.cz. Přispět lze buď převodem z bankovního účtu, za pomoci platební karty a také použitím bodů ze zaměstnaneckého benefitního programu Cafeteria mojebenefity (pokud to zaměstnavatel umožňuje). Samozřejmě platí, že pokud někdo přispěje jakoukoliv částku, Sodexo vloží stejnou hodnotu - celkový vklad tedy zdvojnásobí. Průběžně můžete sledovat zůstatek a vývoj na jednotlivých účtech. U plateb platebními branami se pohyb projeví na webových stránkách ihned, v případě bankovních převodů až po připsání částky na účet sbírky. Jakmile je na přání získán dostatek prostředků, může být splněno.

 

 
© www.socialnisluzby.com - vytvořte si také své webové stránky
počítadlo toplist